λευτεριά στο χύμα τσίπουρο - ο φασισμός του ΟΟΣΑ δεν θα περάσει!
Το nomikithess.gr είναι ένα σάιτ από τους και για τους φοιτητές της Νομικής Σχολής του ΑΠΘ. Στο nomikithess μπορεί να δημοσιεύσει ο καθένας ο,τιδήποτε θέλει (ανακοίνωση, άρθρο κλπ) πατώντας απλώς δεξιά στην επιλογή "άποψη" ή στέλνοντας στο μέσω facebook ή μέιλ.

Τετάρτη, 4 Φεβρουαρίου 2015

Προφορικές εξετάσεις σε εμπορικό, δημόσιο διεθνές και πτωχευτικό

ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΓΕΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Ν. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

6-2-2015
11:00
ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ ΧΑΙΔΩ                                                                 55159
ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                                                                    55746
ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                                                                                 


13-2-2015
14:00
ΚΑΡΑΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                                               53759
ΕΥΘΥΒΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                                       54191
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                        56114
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                         53538
ΤΣΑΞΑΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                                              46160
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ                                                           56775
ΚΕΦΑΛΑ  ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ                                                           56383

ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΠΤΩΧΕΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ
ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Ν. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ



6-2-2015
11:00 – 11:45
ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ                                    56041
ΤΣΑΚΡΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ                                                                    56073
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΕΥΡΙΔΙΚΗ                                    56019
ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΗ                                                                          56132
ΜΗΝΑ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ                                                                       56127

11:45 – 12:30
ΧΑΤΖΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ                                                                      56107
ΤΣΙΠΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                                                                   56088
ΠΙΝΑ ΙΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ                                                                  56014
ΠΙΤΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ                                                                            56015
ΣΕΡΡΑΙΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                                                 56026

12:30 – 13:15
ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΟΥ ΡΩΞΑΝΗ                                                            56095
ΤΣΑΚΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ                                                                        56071
ΤΕΡΖΗ ΑΘΗΝΑ                                                                              56055
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΣ                                                                        56012
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                                              56049

13:15 – 14:00
ΤΣΑΛΙΧΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ                                                                   56074
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                                   55192
ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                           56101
ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ                                      56041
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΘΕΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                              56050
ΣΟΥΡΒΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                                                   56039

11-2-2015

12:00 – 12:45
ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                           56101
ΤΣΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                                                      56080
ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΠΠΗ                                                                             56128
ΤΣΟΚΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                                                                      56129
ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                                           53961

12:45 – 13:30
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                      56814
ΤΑΡΑΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ                                                                     56545
ΠΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ                                                                            56507
ΠΕΤΟΥΓΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                                                             55702
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                                    56030

13:30 – 14:15
ΣΕΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ                                                                            56179
ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ                                                                    55736
ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                            56063
ΤΣΙΦΛΙΚΛΗ ΣΟΦΙΑ                                                                        55740
ΤΣΕΡΤΣΕΝΕ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ                                                   56079

14:15 – 15:00
ΣΙΒΒΑ ΕΥΑΝΘΙΑ                                                                            56029
ΤΖΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                                56201
ΤΑΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ                                                                             55010
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                                    50913
ΧΑΤΖΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ                                                                     56107

15:00 – 15:45
ΜΗΝΑ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ                                                                      56127
ΤΣΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                                                      56080
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ                                                           
ΣΙΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                                        56032
ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ


Δημόσιο Διεθνές
ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015
ΓΡΑΦΕΙΟ  412(4ος όροφ. Κτιρίου Νομικής)

09:30 – 10:30 
1η ΟΜΑΔΑ
  1. Αλεξανδράκη Μαρία              ΑΕΜ  56270
  2. Ανδρουλάκης Ανδρέας           ΑΕΜ  55197
  3. Καραγιάννη Σοφία                  ΑΕΜ  55870
  4. Παπαϊωάννου Χρυσούλα        ΑΕΜ  55480
  5. Χριστοδουλής Μόδεστος        ΑΕΜ  55579

10:30 – 11:30 
2η ΟΜΑΔΑ
  1. Γιεσιλή Χρυσούλα                  ΑΕΜ 55288
  2. Ευθυβούλη Παναγιώτα           ΑΕΜ  54191
  3. Καράπας Λεωνίδας                 ΑΕΜ  53759
  4. Κιοτέογλου Κων/να                ΑΕΜ 55677
  5. Λαγούδη ΄Αννα                      ΑΕΜ  55390

11:30 – 12:30 
3η ΟΜΑΔΑ
  1. Λαζαρίδου Ευγενία                ΑΕΜ 55393
  2. Μιλτιάδους ΄Αννα                  ΑΕΜ  55590
  3. Μούτσιος Παναγιώτης           ΑΕΜ  56175
  4. Ξενίδου Ελένη                        ΑΕΜ  55641
  5. Παναγιώτου Μαριάνθη          ΑΕΜ  55464


                                    Θεσσαλονίκη 2.2.2015
 
   Διδάσκων:  Β. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015
Αίθουσα 109 (1ος όροφ. Κτιρίου Νομικής)

10:00 – 11:00 
1η ΟΜΑΔΑ
  1. Παπαδάκη Φανή-Αναστ.        ΑΕΜ  55470
  2. Παπαδοπούλου Ζωή               ΑΕΜ 56775
  3. Παπαζαχαρία Γρηγορία          ΑΕΜ 53910
  4. Πετρίδου Ησαϊα                      ΑΕΜ 54162
  5. Σκάρα Θεοδώρα                     ΑΕΜ  53954

11:00 – 12:00 
1η ΟΜΑΔΑ
  1. Σπυρίδου-Σολαχίδου ΄Αννα    ΑΕΜ 55708
  2. Τερεζάκη Μαρία                     ΑΕΜ 55540
  3. Τεχνόπουλος Ιάκωβος            ΑΕΜ  56056
  4. Τσολακίδου Αννέτα                ΑΕΜ 54517
  5. Tσώλη Κων/να                        ΑΕΜ 53998

12:00 – 13:00 
1η ΟΜΑΔΑ
  1. Γκουγκούδη Παπαϊωάννου Χρ.  ΑΕΜ 55290
  2. Ρίζου Σταυρούλα                    ΑΕΜ 55509
  3. Σπυρίδου-Σολαχίδου ΄Αννα   ΑΕΜ 55708
  4. Χατεδάκη Αναστασία            ΑΕΜ 55569
  5. Ψαρά Ειρήνη                          ΑΕΜ  55583

Θεσσαλονίκη    2.2.2015

Δεν υπάρχουν σχόλια: