λευτεριά στο χύμα τσίπουρο - ο φασισμός του ΟΟΣΑ δεν θα περάσει!
Το nomikithess.gr είναι ένα σάιτ από τους και για τους φοιτητές της Νομικής Σχολής του ΑΠΘ. Στο nomikithess μπορεί να δημοσιεύσει ο καθένας ο,τιδήποτε θέλει (ανακοίνωση, άρθρο κλπ) πατώντας απλώς δεξιά στην επιλογή "άποψη" ή στέλνοντας στο μέσω facebook ή μέιλ.

Τρίτη, 18 Ιουνίου 2013

Αναβολή των προφορικών εξετάσεων στα μαθήματα "Διοικητικό Δικονομικό Δίκαιο" και "Διοικητικό Οικονομικό Δίκαιο"

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΔΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ
ΔΙΔΑΣΚΩΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
 

Η προφορική εξέταση στο μάθημα του Διοικητικού Δικονομικού Δικαίου μεταφέρεται από τις 26.6.- 27.6.2013 στις 2.7. και 3.7.2013 και θα διεξαχθεί στην αίθουσα 110 ως εξής:

         Τρίτη 2.7. ώρα 15.00                          Τρίτη 2.7. ώρα 16.00
  1. Τσώλη Αθανασία                          1. Τσιόγκα Αικατερίνη Μαρία
  2. Φίλιππα Νίκολα                            2. Σταμπέλος Αναστάσιος
  3. Πρατσινάκη Ηλιάνα - Ελένη           3. Τσινούλη Παναγιώτα
  4. Σβώλη Στυλιανή                           4. Χνιτίδου Αικατερίνη
  5. Σιβίλιας Δημήτριος
  6. Τζουμαϊλης Αλέξανδρος  

         Τετάρτη 3.7. ώρα 16.00                 Τετάρτη 3.7. ώρα 17.00
  1. Ρήγας Γεώργιος                            1. Τριανταφυλλίδης Λάζαρος
  2. Ρεσβάνη Έλλη                              2. Τσιανακίδης Αντώνιος
  3. Σαββίδου Θέμις Τατιάνα                 3. Τόλια Ιωάννα
  4. Στεφανίδου Σοφία                         4. Τσακιρίδης Κων/νος
  5. Τσακιρίδης Αλέξανδρος                 5. Σχοινάς Κων/νος
  6. Χαϊκαλη Διονυσία

Την Τετάρτη 3.7. και ώρα 17.00 μπορούν να προσέλθουν για εξέταση και οι φοιτητές που δεν μπόρεσαν να προσέλθουν για προφορική εξέταση στις 12.6.2013 και δεν συμμετείχαν στα γραπτά.



ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ
ΔΙΔΑΣΚΩΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ




Η προφορική εξέταση στο μάθημα του Διοικητικού Οικονομικού Δικαίου μεταφέρεται από τις 26.6.2013 στις 2.7.2013 και θα διεξαχθεί στην αίθουσα 110 ως εξής:
Τρίτη 2.7. ώρα 17.00                                  Τρίτη 2.7. ώρα 18.00
1.    Βαχτσεβάνου Μαρία                       1. Μακροπούλου Σοφία 2.    Γιαννάκου Αικατερίνη                     2. Κούτμανη  Αικατερίνη
3.    Δρανδάκη Μαρία                            3. Κατανά Στυλιανή
4.    Ζήσης Αλκιβιάδης Ζήσης                 4. Μαστρογιάννη Θεώνη
5.    Καραβασίλη Ολυμπία                      5. Ναζίρογλου Γεώργιος
6.    Καργατζής Αντώνιος                       6. Παυλίδου Σοφία
7.    Μολλά Σοφία                                 7. Πετουγιάρη Δήμητρα
                                           
         Τρίτη 2.7.  ώρα 19.00
  1. Σαράφογλου Ουρανία
  2. Σιόγκα Αικατερίνη
  3. Σταμπέλος Αναστάσιος
  4. Σταμπουλή Χρυσοβαλάντου
  5. Σφήκα Γεωργία
  6. Τζουμαϊλης Αλέξανδρος
  7. Χατζίκος Φίλιππος
  8. Χατζιδάκη Αικατερίνη 

Δεν υπάρχουν σχόλια: