λευτεριά στο χύμα τσίπουρο - ο φασισμός του ΟΟΣΑ δεν θα περάσει!
Το nomikithess.gr είναι ένα σάιτ από τους και για τους φοιτητές της Νομικής Σχολής του ΑΠΘ. Στο nomikithess μπορεί να δημοσιεύσει ο καθένας ο,τιδήποτε θέλει (ανακοίνωση, άρθρο κλπ) πατώντας απλώς δεξιά στην επιλογή "άποψη" ή στέλνοντας στο μέσω facebook ή μέιλ.

Πέμπτη, 6 Ιουνίου 2013

Προφορικές εξετάσεις σε ηλεκτρονικό εμπόριο, ασφαλιστικό δίκαιο και εταρίες


ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Ρ. ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

10/6/2013
12:00 - 12:45
ΕΛΕΝ ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ                                  56186
ΜΑΡΙΑ ΤΑΚΑ                                          56052
ΒΑΛΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ                                   55795
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                       55869
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                52472

12:45 - 13:30
ΑΝΔΡΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                               55780
ΝΑΙΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                              55965
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                                54935
ΠΙΝΑ ΙΟΛΗ -ΕΙΡΗΝΗ                               56014
ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                         55902

13:30 - 14:15
ΜΠΑΖΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ                                 55950
ΚΙΣΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                           55887
ΒΑΝΑΚΛΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                        55797
ΤΣΙΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ                               56193
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                            55913

14:15 - 15:30
ΝΤΟΥΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ                             55980
ΝΙΚΗΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                 55968
ΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                55970
ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                        56063
ΣΙΒΒΑ ΕΥΑΝΘΙΑ                                     56029


15:30 -16:15
ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                                  55928
ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           54361
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                            55913
ΝΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                 55971
ΠΕΧΛΙΒΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ                             56178

16:15 - 17:00
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                              56231
ΔΟΚΑΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                            56234
ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ - ΚΙΠΡΙΓΛΗ ΜΑΡΙΑ              55828
ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          54361
ΡΕΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                          55622

17:00 - 17:45
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ                       55800
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                       
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                     56229
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ                          56225
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ                        55973
ROBERT KARAGASHEV                          52378


11/6/2013

10:00 - 10:45
ΚΤΕΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                                 55385
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                            55846
ΚΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΡΒΕΡΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ                                    
ΔΟΥΜΑ ΑΛΕΞΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ                        55836

10:45 - 11:30
ΓΑΛΕΓΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ                         55811
ΚΛΕΦΤΟΥΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ                         55889
ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                 56012
ΠΑΡΣΑΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ                           56751
KODEVA CHRISTINA                             55604

11:30 - 12:15
ΚΑΝΕΑ ΜΑΡΙΑ                                      55856
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΝΗ                        55998
ΣΕΡΡΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                            56026
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ               56002
ΓΕΝΕΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                      55812

12:15 - 13:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ                         55908
ΧΑΡΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ                          55989
ΕΡΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                  55839
ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ                                 55831
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   56031

13:00 - 13:45
ΠΑΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   55798
ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ                             55843
ΕΛΕΝΗ ΠΙΤΣΙΛΗ                                   56015
ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                        56140
ΜΙΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                                 55940

13:45 - 14:30
ΤΖΟΡΕΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΓΚΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ                        55819
ΠΑΡΣΑΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ                          56751
ΔΕΡΜΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ                                55829
ΣΙΑΠΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                             56028

17:30 - 18:15
ΛΑΖΑΝΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ                          55912
ΦΛΩΡΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ                         56258
ΛΙΑΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                              55920
ΜΙΧΑ ΘΕΟΔΩΡΑ                                  55941

18:15 - 19:30
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΘΕΩΝΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                  56050
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΝΤΙΝΟΥΔΗ ΦΑΝΗ                                        55978
ΠΛΕΥΡΗ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ                                  56017
ΞΑΝΘΟΥ ΜΑΡΙΑ                                          55983
                                         


ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ( Μ - Ω )
ΕΠΙΚΟΥΡΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ Ε. ΤΖΙΒΑ

18/6/2013
09:00 - 09:30
ΧΑΛΔΟΓΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                              55567
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                         
ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΛΙΑ

09:30 - 10:00
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ                          55554
ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                   55421
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                             55712
ΣΕΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ                                      55516

10:00 - 10:30
ΠΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                                  55489
ΝΤΑΝΟΖΑ ΕΛΕΝΙΚΗ                                   55458
ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                           55471
ΠΑΝΤΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ                                 55465

10:30 - 11:00
ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ                                55488
ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ                                     55448
ΠΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                            55508
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ                     55596

11:00 - 11:30
ΤΣΕΡΤΣΙΔΗ ΡΑΦΑΗΛΑ                                              
ΠΕΤΣΗ ΑΝΝΑ                                           55496
ΧΑΤΕΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                              55569
ΣΑΓΙΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ                                     55512
ΧΡΗΣΤΟΥ - ΠΡΕΝΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ        55578

11:30 - 12:00
ΜΠΑΧΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ                            55439
ΤΣΙΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                 54674
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 52472 
  
19/6/2013

09:00 - 09:30
ΜΑΣΤΟΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΖΟΥΛΗ                                      55710
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                            55184
ΑΝΘΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ                              54956
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                             55485

09:30 - 10:00
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                47567
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                          55751
ΣΕΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                                       54134
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                          55480

10:00 - 10:30
ΣΟΦΙΑ ΣΠΑΝΙΔΟΥ                                     55525
ΤΣΕΡΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                               55555
ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                              54500
ΤΣΙΜΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ                                  55027

10:30 - 11:00
ΤΑΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ                                     55115
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                                  54935
ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ                            55592
ΠΑΡΜΑΞΗ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ                            55591
ΡΕΣΒΑΝΗ ΕΛΛΗ                                       54466




ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ( ΠΕ - Ω)
ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Σ. ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ

18/6/2013

08:30 - 09:00
ΠΙΝΑ ΙΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ                                    56014
ΧΑΤΖΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                               54189
ΠΕΧΛΙΒΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ                                    56178
ΖΗΝΟΒΙΑ ΧΑΤΖΑΚΗ                                      56107
ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΕΡΡΑΙΟΥ                                    56026

09:00 - 09:30
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΑ                                       56132
ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΠΠΗ                                          56128
ΤΣΟΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                                       56129
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                              56049
ΠΙΤΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ                                         56015

09:30 - 10:00
ΤΣΟΚΑ ΙΩΑΝΝΑ                                         56091
ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                         56062
ΣΙΒΒΑ ΕΥΑΝΘΙΑ                                         56029
ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ                                56084
ΤΣΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                  56080

10:00 - 10:30
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΕΥΡΙΔΙΚΗ          56019
ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                54082
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΘΕΩΝΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ               56050
ΤΣΙΩΤΑ ΗΛΙΑΝΑ                                       55033
ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ                                55188

10:30 - 11:00
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ                     55006
ΤΣΙΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ                                  56193
ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΪΑ                                          56181
ΤΣΑΡΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                     
ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                           56063

11:00 - 11:30
ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                     56012
ΡΑΚΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                                   53518
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ                              55565
ΤΣΙΠΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                               56088
ΤΣΙΟΤΙΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ - ΜΑΡΙΑ                   56086

11:30 - 12:00
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΧΙΛΛΙΝΑ                       56131
ΧΑΤΖΑΡΓΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                          56108
ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ         56041
ΤΣΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ                                        56090
ΣΑΜΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΧΗ                       54986

12:00 - 12:30
ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΙΚΟΛΑ                                    55035
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                     56030
ΤΣΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                   56075
ΕΛΕΝ ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ                                  56186
ΤΖΗΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                56058

12:30 - 13:00
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΟΥΛΑ                          55192
ΤΖΕΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                  55187
ΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ                                          56052
ΣΕΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                                    54134
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                      56085

13:00 - 13:30
ΤΑΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                                    55115
ΤΣΑΛΙΚΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ                             56074
DRAGANA GATZYK                                 55654
NATALIA STOYANOVIC                           55655

Δεν υπάρχουν σχόλια: