λευτεριά στο χύμα τσίπουρο - ο φασισμός του ΟΟΣΑ δεν θα περάσει!
Το nomikithess.gr είναι ένα σάιτ από τους και για τους φοιτητές της Νομικής Σχολής του ΑΠΘ. Στο nomikithess μπορεί να δημοσιεύσει ο καθένας ο,τιδήποτε θέλει (ανακοίνωση, άρθρο κλπ) πατώντας απλώς δεξιά στην επιλογή "άποψη" ή στέλνοντας στο μέσω facebook ή μέιλ.

Παρασκευή, 31 Μαΐου 2013

προφορικές εξετάσεις στο "Εργατικό Δίκαιο" και στις "Συλλογικές Σχέσεις Εργασίας: Συνδικαλιστικές ελευθερίες - Συλλογικές διαφορές"

Οι προφορικές εξετάσεις στο Εργατικό Δίκαιο θα διεξαχθούν την  5η Ιουνίου 2013 σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:
Καθηγητής  Δ. Ζερδελής, γραφείο 402
Ονοματεπώνυμο Φοιτητή                                                                 ΑΕΜ
.............................................................................................................................
Ώρα 10:00
Chilingirova Penka                                                        54562
Ahrahamyan  Genadi                                                     52380
Popa     Irina                                                                55094
Pavlovic Lidija                                                               54564
Ασημακοπούλου Κατερίνα                                               54214
Βαλαή Κωνσταντίνα                                                        54738
Ώρα 11:00
Βορδογιάννη Ευαγγελία                                                  55272
Diitrova Hristina                                                            55602
Ledinjona Nicollai                                                          55128
Ogkanian Christos                                                        55112
Βάσκου Μάρθα - Ευτέρπη                                               54746
Γιαννακοπούλου Αγγελική                                              54238
Ώρα 12:00
Δαλακούρα Λαμπρινή                                                    53142
Ghalayan Artem                                                           52984
Yapakidi Sofiya                                                            54630
Herta  Shehri                                                               55128
Εμμανουηλίδου Μαρία                                                   52943
Ηλιόπουλος  Ίωνας                                                       54682
Ώρα 13:00
Κακίδου  Έλλη                                                             52351
Καλτσίδης  Νεόφυτος                                                    54293
Κερίδου Μαρία                                                            55729
Κηπουρού Ελένη                                                         34881
Denis   Madhi                                                            54568
Jani Aleksia                                                              54054
Rudenko  Irina                                                         55088
Ώρα 14:00
Karagashev Robert                                                   52378
Mavromatis Yanis                                                     55094
Nomot Kristina                                                         55087
Τανάκα Σοφία                                                          55010
Κόλα Φιόνα                                                              55679
Κουφός Αλέξανδρος                                                   55383
Λεωνίδου Ιωάννα                                                      55589
....................................................................................................................................................
Λέκτορας Δ. Σιδέρης, αίθουσα 311
Ώρα 10:00 π.μ.
Μαγουλάς Νικόλαος                                                   51786
Μαρούλη Αικατερίνη                                                  54686
Μουρατίδου Μαρία                                                    54911
Μπακόπουλος Διονύσης                                             55435
Μυλωνά Παρασκευή - Ευαγγελία                                 53516
Μυρωδικού Πηνελόπη                                               53879
Ώρα 11:00 π.μ.
Νικολαϊδου Ελένη                                                     54932
Ορφανουδάκης Γεώργιος                                          56257
Παπαγεωργίου Χρυσούλα - Ολυμπία                           54562
Παπαδοπούλου Σταυρούλα                                        51639
Παρμαξή Ορθοδοξία                                                 55591
Πάρπου Μαριάνθη                                                    55125


Ώρα 12:00
Προύσαλη Αθηνά                                                     54663
Ροκανίδου Μαρία                                                     55518
Σαμόλη Αναστασία - Μάχη                                         54986
Σγουρομύτη Σταματία                                               53371
Συμεωνίδου Αναστασία                                              55184
Σωτηρίου Λαμπρινή - Μαντώ                                      55185
Ώρα 13:00
Τσιλιπήρα Κωνσταντίνα                                             55025
Τσινούλη Παναγιώτα                                                55028
Τσόγκας  Γεώργιος                                                  55118
Σαραγκανίδας  Δημήτριος                                         54473
Στρεβίνας Δημήτρης                                                 52444
Σχοινάς Κωνσταντίνος                                              38890
Ώρα 14:00
Τάπα Νικολέτα                                                    55115
Τζιόβας Στέφανος                                                48642
Τσακίρη Αικατερίνη                                              47567
Τσαντίλη Χαρά                                                     54501
Φέγκου Τσαμπίκα                                                 54001
Ώρα 15:00
Φραντζανάς Γεώργιος                                             55194
Φωτιάδου Ελίνα                                                     54614
Χαραλάμπους Χαράλαμπος                                      55598
Χατζηζήση Στρατηγούλα                                         54531
Χριστοδούλου Γεώργιος - Νικόλαος                          54016


«Συλλογικές Σχέσεις Εργασίας: Συνδικαλιστικές ελευθερίες - Συλλογικές διαφορές»

Οι φοιτητές που έχουν δηλώσει συμμετοχή σε προφορικές εξετάσεις καλούνται να προσέλθουν
στο γραφείο 214 σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα.

17.06.2013 

ώρα 9:00
Σοφιανίδου Σοφία
Μπίνος Πέτρος
Καραμπατσακίδης Παναγιώτης
Σχοινάς Κωνσταντίνος
Μολύβα Χαρούλα

ώρα 11:00
Calaicidi Olga
Παπαδοπούλου Μαρία
Σιώπη Δάφνη
Ράλλη Ευγενία
Σιουτοπούλου Κωνσταντίνα

ώρα 13:00
Φωκαϊδου Λεμονιά
Δρούτσα Μαρία
Αμαξηλάτη Ζουμπουλιά
Αλεξανδράκη Χρύσα
Φωτοπούλου Ευαγγελία


ώρα 15:00
Κάτανα Στυλιανή
Παπαναστασίου Αλεξάνδρα
Τσιόγκα Αικατερίνη - Μαρία
Τζουμαϊλής Αλέξανδρος
Τζελέπης - Σωσσίδης Αντώνιος

ώρα 17:00
Τσαρδάκη Ελένη
Λαναράς Βασίλειος
Ογκανιάν Χρήστος
Βαρελοπούλου Μαρία - Ζωή
Χατζηζήση Στρατηγούλα

ώρα 19:00
Τσινούλη Παναγιώτα
Τσιλιπήρα Κωνσταντίνα
Σεβαστίδου Σοφία
Μπεζάτη Θεοδώρα
Σαράφογλου Ουρανία

19.06.2013

ώρα 9:00
Φασνάκης Νικόλαος
Ταξίδου Άννα
Χρίστογλου Κωνσταντίνος
Βόδενα Φωτείνή
Παπαπολυβίου Δημήτριος

ώρα 11:00
Παπαπαναγιώτου Αικατερίνη
Παντέχη Άρτεμις
Hasfatija Frida
Γάκης Στέφανος
Οικονόμου Μαρία

ώρα 13:00
Πούχια Βασιλική
Κολοβέτσιου - Μπαλιάφα Μελίνα
Κωνσταντινάρα Μαργαρίτα
Ιωσήφ Παρασκευή
Καλουπτσόγλου Στ. - Ιωάννα

ώρα 15:00
Διαμαντούδη Βέρα
Αραβιάδη Ιωάννα
Παπαπαναγιώτου Χρυσούλα
Μπουζούκας Δημήτριος
Χαραλαμπίδης Λεωνίδας

ώρα 17:00
Μαρτινάκος Ιωάννης
Mavromatis Yanis
Rudenko Irina
Pavlovic Lidija
Κατσιμίχα Πηνελόπη

ώρα 19:00
Χατζοπούλου Αλεξάνδρα
Γαλάνη Τριάδα
Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Μαγουλάς Νικόλαος
Κηπουρού Ελένη


20.06.2013 
ώρα 9:00
Μέγας Παντελής
Καλογήρου Ραφαέλα
Δημητρίου Δήμητρα
Γιαννάκου Αικατερίνη
Μηχανετζής Ιωάννης

ώρα 11:00
Ζαφειροπούλου - Ρέππα Αμαλία
Σπυρίδου Φωτεινή
Leonov Georgy
Τριανταφύλλου Ελένη - Μαρία
Τσερτσίδου Ραφαήλα

ώρα 13:00
Νικολαίδου Ευγενία - Ηλέκτρα
Κοντή Ειρήνη
Κυριακίδου Ελένη
Momot Kristina
Σπυρόπουλος Ανδρέας
ώρα 15:00
Κερίδου Μαρία
Ελπέκογλου Ευαγγελία
Πευκίδου Μαρία
Πεντίδου Πολυξένη
Λαζαρίδου Σημέλα

ώρα 17:00
Κοσκινιώτη Αθανασία
Τζίμου Δήμητρα
Πούλιου Αικατερίνη
Klymenko Anton


ώρα 19:00
Νικολαϊδου Ελένη
Παπανικολάου Ηλιάνα
Σύμπου Χριστίνα


Δεν υπάρχουν σχόλια: